Kurzy elektrotechnikov §21 až §23 NN,VN,VVN aj "B" objekty Vyhláška 508/2009 Z.z.

Kurz odbornej spôsobilosti v elektrotechnike §21-23 realizujeme v zmysle zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a Vyhlášky MPSVaR č. 508/2009 Z.z. Kurz je určený pre Vás, ktorí budete vykonávať funkciu elektrotechnikov. Zdravotnú spôsobilosť si vybavíte do pol roka od kurzu, prax si vypíšete iba na prihláške. Po úspešnom absolvovaní skúšok získate osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike s celoslovenskou platnosťou. Iba u nás Vás preskúšame hravou a zábavnou formou - netreba sa ničoho obávať.

Prednášky sú spojené s použitím modernej audiovizuálnej techniky, doplnené o obrázky z praxe, animácie, video ukážkami, priamou demonštráciou merania (praktické meranie v prevádzkovej praxi), nácviku neodkladnej resuscitácie na resuscitačnom modeli.

Používanie technických predpisov, zákonov, vyhlášok nariadení vlády, noriem a ich výklad a práca s odbornou publikáciou"Elektrotechnická spôsobilosť pre elektrikárov" od autora Ing. Meravého a aktuálne materiály potrebné pre získanie odbornej spôsobilosti a pre prevádzkovú prax.

V cene je zahrnuté: Minerálka, Skvelá káva Nescafé Dolce Gusto, občerstvenie, CD so 7 elektronickými knihami, Darček od vystavovateľa, Darček od firmy MIPEL, spol. s r.o., Konzultácie zdarma. Študijný materiál na 11 stranách - Prehľad najdôležitejších technických predpisov a noriem pre prax elektrotechnika.

Referencie

NEBERTE NA TO LEN NAŠE SLOVO, PREČÍTAJTE SI, ČO NAŠI KLIENTI HOVORIA O SPOLOČNOSTI MIPEL, SPOL. S R.O. 

Účastník kurzu 19.09.2018 Marek S. 

nastavovač výrobných liniek BROSE 

Konkrétne prínosy - ako konkrétne mi kurz pomohol, čoho som vďaka nemu dosiahol: aktualizoval som si svoju vyhlášku §22 na ďalšie roky

Doporučenie: kurz od Vašej firmy by som určite odporučil aj svojim známym. Myslím si, že netreba nič meniť

Aké som mal očakávanie pred kurzom: očakával som prehľadné a stručné vysvetlenie zmien v elektrotechnických normách

Realita-ako je to v skutočnosti (napríklad minimálne rovnaká, alebo ešte o mnoho lepšia, než to očakávanie): s kurzom som spokojný. Školiteľ ochotne zodpovedal všetky položené otázky. Kurz netrval zbytočne dlho.

Účastník kurzu 19.09.2018 Lukáš P. 


Konkrétne prínosy - ako konkrétne mi kurz pomohol, čoho som vďaka nemu dosiahol: Prísun nových informácií. Debata o istých témach rozšírila môj obzor o určitých témach a veciach.

Doporučenie:

Aké som mal očakávanie pred kurzom: Očakával som príjemnú atmosféru. Tešil som sa na školiteľa, že sa naučím nové informácie.

Realita-ako je to v skutočnosti (napríklad minimálne rovnaká, alebo ešte o mnoho lepšia, než to očakávanie): Príjemná atmosféra. Prekvapivé občerstvenie. Školiteľ znalý v svojom obore. Školenie splnilo moje očakávania.

Účastník kurzu 19.09.2018 Pavol F. 

JP electric 

″Konkrétne prínosy - ako konkrétne mi kurz pomohol, čoho som vďaka nemu dosiahol: poznatky na zlepšenie kvality práce

Doporučenie:

Aké som mal očakávanie pred kurzom: získať nové informácie ohľadom zákonov

Realita-ako je to v skutočnosti (napríklad minimálne rovnaká, alebo ešte o mnoho lepšia, než to očakávanie): je lepšia

Účastník kurzu 19.09.2018 Peter B.

SZČO

Konkrétne prínosy - ako konkrétne mi kurz pomohol, čoho som vďaka nemu dosiahol: dal mi prehľad v aktualizáciách bezpečnostných noriem, sčasti aj odborných elektrotechnických tém.

Doporučenie: kurz by som odporučil svojim známym.

Aké som mal očakávanie pred kurzom: oživenie a zhrnutie doterajších vedomostí

Realita-ako je to v skutočnosti (napríklad minimálne rovnaká, alebo ešte o mnoho lepšia, než to očakávanie): školenie záživnou formou, s príkladmi z praxe, čiže realita je lepšia, než očakávanie

Online rezervácia termínu v Apollo klube na Súkenníckej 4, v Bratislave od 9:00 do 14,30 

Zarezervujete si miesto včas. Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom.

ZAPLATIŤ ZA KURZ